Постинг
12.05 09:59 -
ДЕЛНИЧНА ПРИКАЗКА
Автор: rosiela
Категория: Изкуство
Прочетен: 625 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 12.05 10:01
Прочетен: 625 Коментари: 4 Гласове:
3
Последна промяна: 12.05 10:01
Животът го живея с лекота,
за миналото хич не се тревожа,
попивам обич, а и красота,
и на доброто си оставам стожер.
Разчистих недостойните мъже,
но гледам, още идат и прииждат,
детето в мене скача на въже
и хубавото във живота вижда.
Не се кахъря в повече и знам,
Бог ме закриля за човещината,
която много давах и ще дам,
а тя се отразява като злато.
И като всяка влюбена жена
не мога любовта да я отричам.
Напред! И нека бъде светлина.
И нека всеки днес да е обичан.
Останалото си е жив мираж
и с лицемерие не стигаш нищо.
Да имам в бъдещето още стаж
за добрини, за труд и за огнище!
12 май 2026г., София
Росица КОПУКОВА
Спомням си, че покойният ми баща някога казваше: "Жените обичат негодниците!"
С течение на годините се убедих в правотата му.
цитирайС течение на годините се убедих в правотата му.
missana написа:
Спомням си, че покойният ми баща някога казваше: "Жените обичат негодниците!"
С течение на годините се убедих в правотата му.
С течение на годините се убедих в правотата му.
"но гледам, още идат и прииждат" – те не идат и прииждат току така. "Докато кучката не си завърти опашката, кучето не я обикаля".
цитирай
4.
rosiela -
Прииждат, прииждат. Между кучка и красива жена има разлика. Ха-ха-ха-ха...С чар.
13.05 17:13
13.05 17:13
kvg55 написа:
"но гледам, още идат и прииждат" – те не идат и прииждат току така. "Докато кучката не си завърти опашката, кучето не я обикаля".
Търсене
